Kontakt os

Veddelev Havn – Fiskervejen 75, Veddelev – 4000 Roskilde – Klik for at kontakte os!

Bliv medlem – Hvis du ønsker at blive medlem af VSB, bedes du henvende dig til VSBs medlems administration på medlemsadmin@vsb.dk.

 VSBs Bestyrelse

 Udvalg og kontaktpersoner 

 Kontaktperson  Telefon  Email
 Havnefoged  Eiler Larsen  51 90 66 75  havnefoged@vsb.dk
 Ind- og udmeldelse, Kontingent og  Gebyrer  Niels-Erik Hansen  40 32 69 65  medlemsadmin@vsb.dk
 Kapsejladsudvalg  Anders Vognsen 21 71 24 06 kapsejlads@vsb.dk
 Klubhusudvalg Axel Pedersen 24 63 48 73 axel@pedersen.dk
Arrangementsudvalg Axel Pedersen 24 63 48 73 axel@pedersen.dk
 Klubhusudlejning  Søren Holmbom  klubhus@vsb.dk
 Køkkenudvalg  Leif Knudsen  29 89 78 85  kirsten.leif.knudsen@gmail.com
 Fiskeri/havjagtudvalg Per Hammel 40 53 33 71 hammelhus@mail.dk
 Sejlerskoleudvalg Piet Jansen 40 57 73 31  sejlerskolen@vsb.dk
 Jolleudvalg Martin Nielsen 40 82 39 19  singablog@gmail.com
 Annoncer & sponsorer Martin Nielsen 40 82 39 19  singablog@gmail.com
 Aktive Maritime Seniorer Stig Sandvang  46 35 75 53  stig.sandvang@gmail.com
 Havneudvalg Henrik Høj Pedersen 28 40 04 94  havneudvalget@vsb.dk
 Bæredygtighed, miljø og sikkerhedsudvalg Henrik Høj Pedersen 28 40 04 94  havneudvalget@vsb.dk
 Affaldsindsamling  Jesper Jespersen 60 47 37 78 rasmussenogjespersen@yourmail.dk
 Skipperkonerne  Kirsten Knudsen
Gitte Ørneborg
 29 85 78 85
24 65 67 78
 kirsten.leif.knudsen@gmail.com
g.oerneborg@gmail.com
 Facebook Anders Vognsen 21 71 24 06  vognsen@icloud.com
 Webmaster Claus Christiansen 40 45 21 88  webmaster@vsb.dk

 VSL- Veddelev Strands Lystbådehavn A.M.B.A.

VSL kontaktpersoner findes her.

Kontaktformular